هزینه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

هزینه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا چقدر است؟ اگر بخواهیم یک اپلیکیشن فروشگاهی بسازید مطمئنا یکی از اپلیکیشن های بهینه و مدنظر شما چیزی شبیه اپلیکیشن دیجی کالا هست .

هزینه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مشابه دیجی کالا امروزه از اهمیت ویژه ای برخوردار است،
زمان زیادی از کسب موفقیت و اعتبار که فروشگاه اینترنتی
در بین افراد کسب کرده است نگذشته که توانسته جایگاه خوبی در بین افراد داشته باشد.

طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا با اعتباری که امروزه توسط دیجی کالا در اینترنت کسب شده از جمله خرید آسان ، همیشه در دسترس بودن ، ارائه خدمات مناسب و امکان جستجو پیشرفته محصولات و …. باعث شده تا امروه افراد سرلوحه کسب و کار اینترنتی خود را دیجی کالا قرار دهند مثل آن فکر میکنند و مانند آن خود را دائم ارتقاع میدهند تا بتوانند سایت فروشگاهی و اپلیکیشن موبایل قدرتمند در صنعت فروشگاه اینترنتی داشته باشند .

طراحی اپلیکشن توسط دیجی کالا توانست فروش آن را بسیار بالا ببرد
چون افراد به راحتی میتوانستند در گوشی موبایل خود خرید کنند
و دسترسی راحت ترین به محصولات این فروشگاه داشته باشند .
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مشابه دیجی کالا میتواند فروش شما را بسیار بیشتر کند
چون هرچه دسترسی به فروشگاه شما آسان تر باشد فروش شما هم بیشتر میشود

هزینه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

هزینه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

چرا طراحی اپلیکیشن دیجی کالا مهم است؟

اگر بخواهیم به صورت سنتی کار کنیم در آینده ای نه چندان دور با شکست مواجه خواهیم شد. چون در عصری زندگی می‌کنیم که روز به روز به تعداد استفاده کنندگان از تلفن های همراه افزوده می‌شود و مردم هم چندسالیست که تمایل بسیار زیادی نسبت به خرید آنلاین نشان داده اند.

مزایای فراوان خرید آنلاین مردم را به این سمت کشانده است. اگر کسب و کارتان را آنلاین نکنید از رقبایتان عقب می‌مانید و مدتی دیگر نام و برندتان از یادها فراموش خواهد شد. چون در این عصر آنقدر رقیب حرفه ای وجود دارد که سهم شما از بازار را از آن خود کنند و اگر دیر به فکر بیوفتید شاید دیگر نتوانید سهم خود را از بازار پس بگیرید.

برای ساخت اپلیکیشن شبیه دیجی کالا به چه مواردی باید توجه کرد؟

از آنجایی که رقابت در این عرصه بسیار زیاد است و برای پیشرفت در این زمینه باید با فکر درست پیش رفت و کمک گرفتن از افراد باتجربه را دست کم نگرفت. قبلا هنگامی که به دنبال کالاها و محصولات الکترونیکی و مقالات آموزشی بوده ایم با سایت دیجی کالا برخورد کرده ایم. دیجی کالا یک فروشگاه اینترنتی است که در چند سال اخیر پیشرفت زیادی کرد و تمامی رقبای خود را کنار زد و امروزه به عنوان مرجعی برای استعلام قیمت، نظرات کاربران، مشخصات و عکس های کالا و مشاهده کالاهای مشابه استفاده می‌شود.

دیجی کالا جز پربازدید ترین فروشگاه‌های اینترنتی محسوب می‌شود که علاوه بر سایت پربازدید خود یک اپلیکیشن قدرتمند نیز دارد و محصولات را از دو طریق به فروش می‌رساند.

هزینه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

هزینه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

مزایای ساخت اپلیکیشن شبیه دیجی کالا

یکی از راه های پیشنهادی به شما کارفرمای عزیز برای موفقیت در کسب و کارتان، ساخت اپلیکیشن مشابه دیجی کالا و خرید و فروش محصولات در تجارت الکترونیک است، ساخت اپ شبیه دیجی کالا برای فروشندگان و تولیدکنندگان و خریداران مزایای بسیاری دارد؛ که در ادامه به چند مورد از آن اشاره شده است:

ضمانت اصالت کالا
پرداخت آنلاین و نقد درب منزل
تضمین بازگشت کالا
پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
پیشنهادات شگفت انگیز
سیستم توزیع عالی
تنوع بی نظیر محصولات،ارسال و بسته بندی کالاها به طرز عالی
دسته بندی پیشرفته محصولات
پنل مدیریت حرفه ای
نظرات مشتریان
جستجوی حرفه ای
صرفه جویی در وقت و هزینه
خرید و فروش محصولات بدون واسطه
مشخصات کالا به صورت دقیق (تحلیل بعضی کالاها بخصوص کالاهای الکترونیکی به صورت کامل)

ویژگی های ساخت اپلیکیشن شبیه دیجی کالا

دسته بندی پیشرفته کالاها
مرتب سازی محصولات
امکان ثبت نام و ورود
امکان نظرسنجی کاربران
روش های پرداخت مختلف
پیشنهادات شگفت انگیز و کدهای تخفیف
پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته
جستجوی حرفه ای
پنل مدیریت حرفه ای

هزینه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

هزینه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

برای داشتن یک اپلیکیشن مشابه دیجی کالا باید به چه مواردی توجه کرد؟

دسته بندی محصولات
اصلی ترین بخش در یک اپلیکیشن مشابه دیجی کالا، چینش محصولات و ترتیب قرارگیری آن ها است. این که هر محصول در چه دسته ای نمایش داده شود، ترتیب نمایش به چه شکل باشد و چه مشخصاتی از هر محصول در توضیحات مربوط به آن نوشته شود، از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

استفاده از فیلترهای حرفه ای برای جستجوی بهتر
یکی از ویژگی های اپ دیجی کالا که باید در ساخت اپلیکیشن مشابه آن هم وجود داشته باشد، استفاده از فیلترها برای جستجوی سریع تر است. مسلما زمانی که تعداد محصولات یک فروشگاه زیاد است، نیاز به محدود کننده هایی برای جست و جو احساس می شود تا با استفاده از آن ها بتوان، راحت تر به محصول مورد علاقه خود دست یافت. در این اپلیکیشن می توان رنگ کالا، حداقل و حداکثر قیمت آن و خصوصیات اصلی هر کالا را تعیین نمود تا فهرست نتایج بر این اساس، مرتب شود.

بخش ثبت نظرات
خرید محصولات گران قیمت و با تنوع بالا کار زیاد آسانی نیست. به همین دلیل لازم است تا در هر اپلیکیشن فروشگاهی مشابه دیجی کالا، بخشی برای ثبت نظرات واقعی کاربران ایجاد شود. همچنین می توان امکان رتبه دهی به هر محصول را ایجاد کرد و از این طریق به کاربران برای تصمیم گیری بهتر کمک کرد.

هزینه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

هزینه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

امکان ثبت نام در اپلیکیشن

مشتریان واقعی یک فروشگاه علاقه دارند تا توسط مدیران سایت شناخته شوند و برای خرید هر محصول جدید نیاز به ثبت مجدد همه اطلاعات خود نداشته باشند. در یک اپلیکیشن مشابه دیجی کالا باید تلاش کرد تا بخشی برای ثبت و بایگانی اطلاعات ایجاد شود و هر بار که کاربر قصد خرید محصول جدیدی را داشت، اطلاعات خرید قبلی را مشاهد کرده و در صورت تمایل آن ها را ویرایش کند.

هزینه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا در سال 1400

ایجاد کد تخفیف
استفاده از کدهای تخفیفی در روزها و مناسبت های ویژه از راه های کسب درآمد و محبوبیت بیشتر در میان کاربران است. زمانی که یک اپلیکشن برای فروش محصول خاصی تخفیفی در نظر گرفته باشد، کاربر ترغیب می شود تا آن چه را که نیاز دارد در همان روز تخفیف خریداری نماید.

دلایل موفقیت دیجی کالا

از مهمترین عواملی که باعث موفقیت و محبوبیت دیجی کالا است؛ می توان به ظاهر استاندارد و کاربرپسند، امکان مقایسه حرفه ای کالاها، اطلاعات کامل از هر محصول، پشتیبانی همیشگی و سایر عوامل مهم اشاره کرد.

اما عاملی که از عوامل فوق مهم تر است؛ تولید محتوای حرفه ای می باشد که کاربران هنگام خرید هر گونه محصول از دیجی کالا از آن استفاده می کنند. تولید محتوای حرفه ای نیز در موفقیت طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا اهمیت بالایی دارد و باید آن را جدی بگیرید.

هزینه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا چقدر است ؟

بعد از انتخاب تیم حرفه ای مهم ترین عامل قیمت طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا است اما در اپلیکیشن نویس همیشه سعی می شود در کنار حرفه ای بودن در طراحی یک اپلیکیشن قیمت آن هم بسیار مناسب باشد چون در تعیین قیمت طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مشابه دیجی کالا عوامل بسیار زیادی دخیل است مانند تیم ، زمان ، تجهیزات و …. گروه مهندسی اپلیکیشن نویس با بررسی های بسیار یک قیمت پایه در طراحی اپلیکشن فروشگاهی در نظر گرفته است که با افزایش امکانات قیمت طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا افزایش پیدا میکند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *