قیمت طراحی سایت وردپرسی

احتمالا شما هم به دلیل تماس با شرکت‌های مختلف طراحی سایت و شنیدن اعداد و ارقام کاملاً متفاوت برای قیمت طراحی سایت وردپرسی از آنها به عنوان تعرفه طراحی سایت در سال جدید سردرگم یا گیج شده باشید.

قیمت طراحی سایت وردپرسی

این مساله به خاطر آن است که قیمت‌ها و تعرفه‌های ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف واقعاً زمین تا آسمان با یکدیگر متفاوت هستند.
امروز در وب سایت های نیازمندی ها، آگهی هایی مانند طراحی وب سایت رایگان، طراحی وب سایت ارزان و قیمت های بسیار ناچیز بر می خوریم.

بنابراین ما قصد داریم در این نوشته شما را با دلایل این تفاوت قیمت‌ها و تعرفه‌های طراحی سایت آشنا کنیم و همچنین به شما کمک کنیم که تصویر بهتری از تعرفه قیمت طراحی سایت وردپرسی داشته باشید.

چرا تعرفه‌ ها و قیمت طراحی سایت وردپرسی اینقدر اختلاف دارند ؟

این موضوع بیش از هرچیز به این دلیل است که قیمت طراحی سایت وردپرسی یک خدمت کیفی است و عوامل متعددی در قیمت تمام شده برای طراحی سایت دخالت دارند.
دلیل این قیمت گذاری های متفاوت می تواند مسائلی مانند: استفاده از قالب های آماده، نوشتن پلاگین ویژه، هزینه خدمات پشتیبانی، هاست، کیفیت و حرفه ایی بودن طراحی باشد.

آشنایی با وردپرس و مزایای این سیستم مدیریت محتوا

همه برای طراحی یک وب سایت به یک سیستم مدیریت محتوا یا CMS نیازمند هستند . CMS ها به کاربران امکان دستکاری و ویرایش محتویات و طراحی وب سایت را می دهد. وردپرس نیز یک نوع CMS است و در واقع محبوب ترین و پر کاربرد ترین آنها است که انتخاب چیزی حدود 30 درصد از کاربران کل جهان می باشد!
وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است که از PHP و MySQL استفاده می کند. برای همین استفاده از وردپرس برای توسعه وب رایگان بوده و قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد.

قیمت طراحی سایت وردپرسی

قیمت طراحی سایت وردپرسی

اما در ادامه می خواهیم بدانیم چرا وردپرس به چنین شهرت و محبوبیتی نزد برنامه نویسان و کاربران رسیده در حقیقت مزایای طراحی سایت با وردپرس چیست؟

اول از همه باید گفت که رابط کاربری وردپرس نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا بسیار ساده تر است. به همین دلیل کاربران برای استفاده از آن نیاز به دانش کمتری دارند. برای مثال اگر شما بخواهید یک مقاله یا عکس را به وب سایت خود اضافه کنید. رابط کاربری وردپرس به حدی ساده و قابل فهم است که شما بدون هیچ آموزش و تخصص خاصی می توانید مراحل آن را درک و اجرا کنید. برای همین است که نیاز به آموزش کاربران بسیار کاهش می یابد.

امکان تعریف چند کاربر با سطوح دسترسی متفاوت

یکی از خصوصیات خوب وردپرس امکان معرفی کاربران متعدد برای کار به طور همزمان بر روی یک وب سایت است. شما می توانید کاربرانی را در سطوح مختلف تعریف کنید مثلا کسی بتواند فقط مقاله را به طور پیش نویس ثبت کند و دیگری همان مقاله را بازبینی و سپس در وب سایت انتشار دهد. این سطح بندی دسترسی ها باعث نظم دهی به فرآیند کار و بهبود امنیت می شود.

قیمت طراحی سایت وردپرسی

دیگر مزیت وردپرس از همین سادگی و پر استفاده بودن آن به وجود آمده است. از آنجایی که وردپرس کاربران زیادی نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا دارد. برنامه نویسان و توسعه دهندگان بیشتری بر روی هسته اصلی و پلاگین های آن کار می کنند. این باعث می شود که وردپرس علاوه بر بهبود روز به روز خود، دارای امکانات بیشتری بخصوص به طور رایگان باشد. مثلا بسیاری از پلاگین های پر کاربرد آن رایگان بوده و به بطور مرتب روی آنها کار می شود که در صورت وجود نقص یا حفره های امنیتی مشکل آن برطرف شود یا کارایی آن ها بهبود یابد.

از سوی دیگر این پر کاربر بودن وردپرس باعث شده که جامعه بزرگی از آن پشتیبانی کند. بنابراین در صورت نیاز شما می توانید از این مزیت استفاده کنید تا پاسخ سوالات یا راه حل های مورد نیاز خود را از جامعه بزرگ بیابید.

قیمت طراحی سایت وردپرسی

قیمت طراحی سایت وردپرسی

قیمت طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت به دو صورت کلی انجام می‌گیرد:

طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت آماده

طراحی سایت با وردپرس به وسیله قالب‌های آماده صورت می‌گیرد. تعرفه طراحی وب سایت با وردپرس و قالب های آماده، دارای هزینه کمتری به نسبت طراحی سایت اختصاصی می باشد. طراحی سایت اختصاصی معمولا برای افراد و شرکت هایی با بودجه های بالا مناسب است، که قصد اجرا کردن ایده های خاصی دارند که تا کنون در اینترنت اجرا نشده و با سیستم مدیریت محتوای آماده قابل پیاده سازی نباشد.

هر چند افرادی که مایل به طراحی سایتی متفاوت هستند نیز می توانند از قالب های آماده استفاده کنند زیرا تنوع قالب ها به قدری زیاد شده است که می‌توان از قالب های آماده‌ای استفاده کرد که تا کنون دیگران از آن استفاده نکرده اند و یک سایت خاص با هزینه کم داشت.

توجه داشته باشید که طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده برای مشتریانی که خودشان قصد طراحی و مدیریت سایت را دارند پرطرفدار و محبوب تر است.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی سایت وردپرس

تعیین نوع وب سایت و فعالیت‌های آن

پیش از آن که اقدام به تعیین قیمت طراحی سایت کنیم، باید نوع وب سایت و فعالیت مورد نظر آن را مشخص کنیم. دسته بندی سایت‌ها بسیار زیاد است، از سایت های خبری و شرکتی گرفته تا سایت های فروشگاهی و شخصی و …که هر کدام قابلیت‌ها، ساختار و استراتژی متفاوتی دارند. قطعا امکانات یک سایت فروشگاهی با سایت شخصی کاملا متفاوت است و یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در تعیین قیمت طراحی سایت، همین موضوع است.

رعایت نکات و استاندارهای عمومی تمام سایت‌ها

فاکتورهای عمومی در طراحی تمامی سایت‌ها را در نظر داشته باشیم. فاکتورهای عمومی برای طراحی سایت: رابط کاربری یا UI، نمایش درست صفحات در موبایل و سایر وسایل هوشمند و در اصل ریسپانسیو بودن سایت، کد نویسی درست و اصولی سمت سرور و کاربر که مواردی است که بر قیمت طراحی سایت تاثیر گذار هستند. هر چه زمان و انرژی و دانش بیشتری برای طراحی سایت نیاز باشد طبیعتا هزینه طراحی آن سایت نیز بیشتر خواهد شد؛ همین عامل سبب می‌شود طراحی سایت اختصاصی قیمت بالاتری نسبت به طراحی سایت با فروشگاه ساز های آماده و وردپرس داشته باشد.

تعداد افراد متخصصی که در طراحی و پیاده سازی سایت فعالیت دارند.

قطعا یک تیم طراحی وب سایت بزرگ، نیروی قوی و متخصص‌ بیشتری نسبت به یک تیم برنامه نویس کوچک در اختیار دارد.

قیمت طراحی سایت وردپرسی

قیمت طراحی سایت وردپرسی

بارگذاری سایت طراحی شده

سایت وردپرسی باید بر روی یک هاست بارگذاری شود؛ سپس هاست و دامنه باید تنظیم گردند. همچنین ایمن سازی سایت مربوط به این مرحله است. اگر سایت بدون ایمن سازی، بارگذاری شود سایت شما به راحتی قابل هک و نفوذ خواهد بود. تمام این موارد توسط کاربر می‌تواند انجام شود یا توسط یک متخصص.

درج اطلاعات یا data entry

وقتی سایت وردپرسی شما بارگذاری شد در ابتدای امر هیچ محتوایی درون آن نیست. تنها چیزی که وجود دارد تعداد متن و عکس نمونه هستند. محتوا می‌تواند شامل موارد مختلفی از جمله عکس، متن، منو، محصولات، عناوین، اطلاعات تماس و … باشد. برای این موضوعات شما می‌توانید یا خودتان اقدام نمایید یا آن را به یک متخصص بسپارید تا بر اساس اصول سئو محتوای سایت شما را بارگذاری نمایید.

یهترین قیمت طراحی سایت وردپرسی

آموزش نحوه کار کردن با سیستم مدیریت محتوا

بسیاری از شرکت‌ها و تیم‌های طراحی وب سایت با ساخت فیلم آموزشی به کاربران، نحوه کار کردن با سیستم و درج محتوا و مدیریت سایت را آموزش می‌دهند.
برخی دیگر از طریق فایل متنی یا یک جلسه مراجعه حضوری آموزش نحوه کار کردن و مدیریت سایت را انجام می‌دهند.
و عده‌ای دیگر، سایت را پس از طراحی بدون هیچ آموزشی در اختیار کاربر قرار می‌دهند.

قطعا هر یک از موارد فوق تاثیر زیادی در قیمت سایت تهیه شده توسط کاربران را دارد.
پس ممکن است کاربری سایتی حرفه ای تهیه نمایید
ولی بدون آموزش نتواند از هیچ یک از امکانات سایت بهره مند شود؛
در حالی که یک آموزش خوب و جامع، شما را قادر می‌سازد
یک قالب معمولی فروشگاهی را تبدیل به سایت فروشگاهی حرفه ای نمایید.

پشتیبانی سالانه یا ماهانه سایت

پشتیبانی در حوزه طراحی سایت از اهمیت بسیاری برخوردار است. چرا که در واقع این امر نشان دهنده کیفیت سایت طراحی شده است. با راه اندازی سایت تمام سوالات مدیر سایت در رابطه با نحوه کار کردن با سیستم شروع می‌شود؛ همچنین بروزرسانی‌های سایت ممکن است آن را با خطاها و مشکلاتی رو به رو کند و در این زمان کاربر نیازمند یک متخصص برای رفع مشکلات و سوالات تان خواهد بود.

خرید دامنه سایت طراحی شده

اگر اکثر مخاطبان سایت طراحی شده در ایران هستند پیشنهاد ما انتخاب دامنه ir‌ برای سایت است؛ اما اگر غالب مخاطبان سایت از نقاط مختلف جهان هستند بهترین پیشنهاد خرید دامنه دات کام است.

در نهایت درباره قیمت طراحی سایت وردپرسی

همان گونه که بیان شد شما می‌توانید با صرف هزینه‌ای معقول و مناسب اقدام به راه اندازی سایتی حرفه ای و بر اساس اصول سئو نمایید. طراحی سایت اختصاصی برای افرادی مناسب است که میخواند یک ایده جدید را از پایه اجرا کنند که سایت های آماده جوابگوی آن نباشد.

گروه مهندسی اپلیکیشن نویس انواع طراحی وب سایت با وردپرس ، شما را در داشتن یک وب سایت امن و سریع یاری میکند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از هزینه قیمت طراحی سایت وردپرسی با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *