شرکت طراح اپلیکیشن اسنپ

شرکت طراح اپلیکیشن اسنپ چیست ؟ ایده راه اندازی تاکسی های آنلاین را اولین بار شرکت Uber مطرح نمود ، این شرکت توانست با داشتن یک اپلیکیشن موبایل، افرادی که تمایل دارند تا به عنوان تاکسی فعالیت کنند را جذب کرده و با آنها همکاری داشته باشد. از طرفی با ارائه خدماتی با کیفیت بالا و پشتیبانی قوی به همراه هزینه پایین، مشتریان زیادی را به خود جذب نماید. از نمونه های موفق اجرا شده تاکسی آنلاین در کشور می توان به اسنپ و تپسی اشاره نمود .

شرکت طراح اپلیکیشن اسنپ

اپلیکیشن اسنپ توانست تغییرات زیادی را در حوزه تاکسیرانی و کرایه اتومبیل به وجود آورد. شما که تا چند سال پیش مجبور بودید از آژانس نزدیک خانه خود، اتومبیلی را با نرخ بالایی کرایه کنید، امروز با استفاده از اسنپ و نصف قیمت همان مسیر را می‌توانید بروید. همین مسئله باعث راه‌اندازی کمپین‌های اعتراض آمیز صاحبان آژانس‌ها شد. البته این یک سمت قضیه است.

برخی از افراد از این طرح استقبال کرده و به دنبال این بودند تا با طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ برای خود کسب‌وکاری در این حوزه به وجود دارند. حتی جالب است بدانید که خود تاکسیرانی با طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ و یا اپلیکیشن مشابه تپسی به نام کارپینو درصدد این است که بتواند حداقل تا حدی جلوی ضرر به وجود آمده را بگیرد.

شرکت طراح اپلیکیشن اسنپ

شرکت طراح اپلیکیشن اسنپ

شرکت طراح اپلیکیشن اسنپ

اپلیکیشن های تاکسیرانی امروز کم نیستند. تپی، آی تاکسی، هیترو، کابین، تاکسی 360 و غیره از نمونه اپلیکیشن های تاکسیرانی هستند که در سراسر ایران فعالیت می‌کنند. استقبال مردم از این طرح و قرار دادن امکانات ویژه باعث شده است تا بسیاری از کسب‌وکارها به سمت طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ بروند.

شرکت طراح اپلیکیشن اسنپ

ساختار اپلیکیشن تاکسی یاب چگونه است؟

ساختار اپلیکشن های تاکسی یاب که امروزه طراحی می شوند، مشابه طراحی اپلیکیشن اوبر است. اوبر بزرگ‌ترین شرکت تاکسیرانی اینترنتی در دنیا است که بسیاری از کشورها نمونه‌هایی برای خود به وجود آوردند. ساختار کلی این اپلیکیشن ها به این صورت است که دو پنل به صورت مجزا، یکی برای راننده و دیگری برای مسافر تعریف می‌شود و برنامه موبایل تاکسی در واقع نقش واسط و ارتباط بین مسافر و راننده را برقرار می‌کند.

شرکت طراح اپلیکیشن اسنپ

شرکت طراح اپلیکیشن اسنپ

چرا طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ؟

اسنپ، اولین برنامه موبایل تاکسیرانی بود که وارد ایران شد. امروزه به حدی بین ایرانیان جا باز کرده است که بعضی از رانندگان تاکسی در فرودگاه یا خیابان به جای گفتن «تاکسی دربست»، از عبارت «تاکسی اسنپی» استفاده می‌کنند و به یک واژه در فرهنگ لغات سفر تبدیل شده است.

اسنپ از ساختار اوبر برای طراحی اپلیکیشن خود استفاده کرد و تا به امروز در تلاش بوده است تا امکانات خود را در این مسئله به روز نگه دارد، حالا اینکه مشکلاتی در سیستم عملکردی آن وجود دارد، نه به ما ارتباطی دارد و نه موضوع این مقاله است.
به هر حال تاکنون توانسته است که به صورت موفق عمل کند.
برای همین هرکسی که به دنبال ایجاد کسب‌وکاری در حوزه تاکسی اینترنتی است یا حتی مالکان آژانس‌ها که درخواست سفارش برنامه نویسی موبایل دارند، به دنبال ساختار طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ را در جلسه هستند.
به عبارتی دیگر، برنامه‌ای که مشابه این اپلیکیشن عمل کند.

نام شرکت طراح اپلیکیشن اسنپ

مزایای طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ

از آنجا که اپلیکیشن اسنپ از ساختار اوبر پیروی کرده است، برای همین یک ساختار قوی پشت آن قرار دارد. همچنین، در چند سال گذشته، اسنپ تجربه‌های زیادی را به دست آورده است و هر تغییر مثبتی که روی برنامه موبایل خود اعمال می‌کند، در واقع نتیجه بررسی‌های زیاد این شرکت است.
از طرف دیگر، اسنپ اولین شرکتی بود که تاکسیرانی اینترنتی را وارد ایران کرد. برای همین، بیشتر افراد ترجیح می‌دهند تا از طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ استفاده کنند.

در حالت کلی بعضی از مزیت‌هایی که این نوع تاکسی برای مسافر و راننده دارد، شامل موارد زیر است:

 • رفتار راننده و مسافر بررسی می‌شود و در صورت بروز هرگونه رفتار ناشایست توسط هرکدام و گزارش آن به مالک، فرد خاطی از سیستم حذف خواهد شد. در نهایت یک سیستم سالمی وجود خواهد داشت.
 • بلد نبودن مسیر وجود ندارد. اپلیکیشن مسیر رفت را به راننده و مسافر پیشنهاد می‌دهد. هزینه آن نسبت به گرفتن تاکسی خیلی ارزان‌تر تمام خواهد شد.
شرکت طراح اپلیکیشن اسنپ

شرکت طراح اپلیکیشن اسنپ

امکانات طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ

امکانات طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ را می‌توان به دو بخش، یکی برای راننده و دیگری برای مسافر تقسیم‌بندی کرد.
ابتدا امکانات راننده شرکت تاکسیرانی اینترنتی را بیان می‌کنیم:

 • راننده می‌تواند پول سفر خود را به صورت اینترنتی دریافت کند و به این صورت دیگر مشکل نداشتن پول خرد وجود ندارد.
 • انتخاب سفر با خود راننده است. راننده می‌تواند با بررسی مسیر سفر و هزینه آن، سفر را تائید یا لغو کند. در واقع، ساعت کاری راننده با خودش است و به این صورت انعطاف پذیری بالایی دارد.
 • راننده دیگر نیازی به پرسیدن آدرس ندارد. به راحتی می‌تواند با استفاده برنامه مشابه گوگل مپ، مسیر دسترسی به مقصد را تعیین کند و مطابق آن مسیر را بپیماید.
 • راننده می‌تواند در صورت هرگونه مشکل با مسافر یا اتفاقاتی ناخواسته‌ای که در طول سفر برای او پیش می‌آید، با بخش پشتیبانی در تماس باشد.
  راننده می‌تواند گزارش کارکرد خود را در ماه از جمله گردش مالی، تعداد سفر، امتیازات کسب شده توسط مسافرین و غیره را مشاهده کرده و از این طریق عملکرد خود را ارزیابی کند.
 • راننده می‌تواند نوع سرویس خود را انتخاب کند. اگر راننده در محدوده طرح ترافیک کار می‌کند، می‌تواند با انتخاب گزینه مورد نظر، بیشتر مسافران این منطقه را بگیرد.

امکانات طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ برای مسافران چیست؟

 • مسافر در هر نقطه‌ای از شهر که باشد، به هر نقطه‌ای که بخواهد، می‌تواند ماشین کرایه کند.
 • مسافر می‌تواند در آخر ماه، گزارش عملکرد خود از جمله تعداد سفرها، مبلغ‌های پرداختی و غیره مشاهده کند و به این صورت برای خود یک برنامه ریزی داشته باشد.
 • در صورتی که مشکلی با راننده داشته باشد، می‌تواند به راحتی مشکل را با مسئولان شرکت در میان بگذارد و حتی امتیاز پایینی را نیز به او بدهد.
 • در صورتی که وسیله‌ای را جاگذاشته باشد، می‌تواند به پشتیبانی شرکت اطلاع دهد و به راحتی وسیله خود را دریافت کند.
 • امکان ارتباط مستقیم با مسئولان شرکت برای انتقاد و پیشنهاد وجود دارد.
 • می‌تواند به صورت آنلاین هزینه سفر خود را پرداخت کند و حتی حساب کاربری خود را شارژ نماید.
 • اطلاعات کاربری خود را می‌تواند ثبت کند.
 • در بخش تنظیمات می‌تواند امکان دریافت پیامک و غیره بر اساس نیاز خود تغییر دهد.

شرکت طراح اپلیکیشن اسنپ کجاست ؟

چگونه طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ را سفارش دهیم؟

برای سفارش طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ کافی است که با شرکت اپلیکیشن نویس تماس بگیرید.
متخصصان اپلیکیشن نویس از ابتدا و با توجه به نیاز و گستردگی کار شما، بهترین پنل اپلیکیشن تاکسی یاب را پیشنهاد داده و طراحی می‌کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *