#
 • مشاوره کسب و کار آنلاین
  مشاوره کسب و کار آنلاین

  با افتخار آمادگی مشاوره همراه با جلسات دوره ای برای ارتقا ارزش برند و افزایش درآمد شما را داریم. گزارشات فصلی و ارائه راهکار های سازنده جهت گسترش کاربران اپلیکیشن از جمله تلاش های مشاوران شما می باشد.

 • طراحی نرم افزار مدیریت کسب و کار
  طراحی نرم افزار مدیریت کسب و کار

  پیاده‌سازی اختصاصی سیستم‌های مدیریت اطلاعات (همچون CRMها، سیستم‌های b2b و ...) در نسخه‌های وب و موبایل (Android, IOS) تخصص ماست. با ما در این ارتباط مباحثه کنید تا به جادوی مدیریت اطلاعات در بهبود و گسترش کسب و کار ایمان بیاورید.

 • آنالیز و گرافیک حرفه ای
  آنالیز و گرافیک حرفه ای

  از جمله وجه تمایزات گروه اندروید نویس آنالیز و تعریف حرفه ای پروژه شما و همچنین پیاده سازی رابط کاربری توسط گرافیستان حرفه ای متریال دیزاین و بوت استرپ

 • طراحی اپلیکیشن موبایل
  طراحی اپلیکیشن موبایل

  برنامه نویسی اندروید،همگام با استاندارد های روز، مناسب برای تمامی اقشار جامعه و یا نسلهای متفاوت.همه این ویژگی های فنی را با یک استراتژی هدفمند در طراحی اپلیکیشن به خدمت تجارت شما در می آوریم تا شاهد تاثیر بسزای آن دررونق کسب و کار خود باشید.

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت

17 بهمن 1396

یکی از اصلی ترین و موثر ترین روش ها که همه ما می توانیم برای سایت خود انجام دهیم روش ایجاد بک لینک است .

این روش ساده و پیش و پا افتاده در بسیاری از مواقع از چشم صاحبان وب سایت پوشیده می ماند و با این بهانه که وقت نمی شود و این کار زمان و نیرو زیادی از انان را هدر می دهد از قدرت بک لینک چشم پوشی می شود.

در این مقاله تلاش شده است 5 روش معتبر جهت انجام بک لینک ها را معرفی نماید. تیم بهینه سازی وب سایت آکاف بسیار از قابلیت بک لینک بهره برده است. زیرا ورودی ترافیک از موتور های جستجو هرگز کافی نمی داند و مقدار زیادی از ترافیک هایی که از طرف موتور های جستجو بر روی سایت شما می آید. ترافیک های اشتباه و نادرست است که کاربران را نمی تواند به خریدار شما تبدیل نماید اما درصد بالایی از لینک های ورودی به سایت شما به درستی راهنمای کاربران خواهد بود و تعداد درصد بالایی از آن کاربران به خریداران شما تبدیل خواهند شد.

از بک لینک تصاویر خود استفاده نمایید

کلیه تصاویری که در وب سایت شما استفاده شدند به نوعی می توانند معرفی و راهنمایی کننده کاربران به وب سایت شما باشند، از آنان غافل نشوید و از تمام آن تصاویر مانند لوگو – تصویر پرسنلی اعضا شرکت و یا نمونه کار ها و عکس های تولید شده توسط خود شرکت برای معرفی و تبلیغ کار شرکت لینک نمایید . برای این که این تصاویر را تبدیل به بک لینک نمایید از ابزار های مختلفی می توانید استفاده کنید و در اینترنت به دنبال تصاویر خود بگردید تا آنها را بیایبد . بعد از اینکه متوجه شدید تصاویر استفاده شده در سایت شما توسط سایرین در حال استفاده است کافی است که یک ایمیل به آنها بزنید و تشکر کنید که از عکس شما در وب سایت خودشان استفاده نموده اند و از انها بخواهید تا آن عکس را به سایت شما نیز لینک نمایند ! این اولین و بهترین راه دریافت بک لینک از طریق تصاویر می باشد.

حتما سعی کنید مسئله را بسیار مودبانه و محترمانه مطرح نمایید چون در کل طراحان وب سایت از همچین ایمیل های خوشحال نمی شوند و ما باید بتوانیم آنان را جذب نماییم تا کاری که می خواهیم را انجام دهند .

از بک لینک مطالب خود استفاده نمایید

به شکلی مشابه نسبت به بخش قبل که توضیح داده شد . در اینترنت به دنبال متن های نوشته شده توسط خود بگردید و حتی اگر جایی به شما اشاره ای شده است و از برند و یا اسم شما نام برده شده است . به آنان ایمیل بزنید و محترمانه درخواست کنید که آن متن را به سایت شما نیز لینک نمایند

بازیابی لینک های خراب

سعی کنید با استفاده از ابزار های گوگل همواره به دنبال صفحات از دست رفته بگردید و ببینید چه صفحاتی از سایت شما به خطا404 بر می خورد . تمامی این صفحات را به یک صفحه دیگر و مرتبط با آن مطلب ریدایرکت نمایید تا از ایجاد لینک هایی با خطا 404 جلوگیری کرده باشید.

لینک دایرکتوری ها

از دایرکتوری ها و سایت های مقاله و مجله غافل نشوید و سایت خود را در تمامی دایرکتوری ها و سایت های اینچنینی ثبت نمایید . استفاده از سیستم بک لینک اصلا سخت نیست و همه می توانند انجام دهند ولی در واقع مهمترین مسئله کار و تلاس شخت بر روی بک لینک است خیلی از مدیران هزینه های بسیاری رو محتوی سایت خود متحمل می شوند در صورتیکه بک لینک بسیار کم هزینه تر و ساده تر می باشد و شما از هر کسی می توانید بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد.

امیدوارم این مقاله به درد شما خورده باشد . این مقاله ترجمه شده از یکی از مقاله های بروز مربوط به کجله موز بود.

منتظر نظرات شما هستیم