#
 • مشاوره کسب و کار آنلاین
  مشاوره کسب و کار آنلاین

  با افتخار آمادگی مشاوره همراه با جلسات دوره ای برای ارتقا ارزش برند و افزایش درآمد شما را داریم. گزارشات فصلی و ارائه راهکار های سازنده جهت گسترش کاربران اپلیکیشن از جمله تلاش های مشاوران شما می باشد.

 • طراحی نرم افزار مدیریت کسب و کار
  طراحی نرم افزار مدیریت کسب و کار

  پیاده‌سازی اختصاصی سیستم‌های مدیریت اطلاعات (همچون CRMها، سیستم‌های b2b و ...) در نسخه‌های وب و موبایل (Android, IOS) تخصص ماست. با ما در این ارتباط مباحثه کنید تا به جادوی مدیریت اطلاعات در بهبود و گسترش کسب و کار ایمان بیاورید.

 • آنالیز و گرافیک حرفه ای
  آنالیز و گرافیک حرفه ای

  از جمله وجه تمایزات گروه اندروید نویس آنالیز و تعریف حرفه ای پروژه شما و همچنین پیاده سازی رابط کاربری توسط گرافیستان حرفه ای متریال دیزاین و بوت استرپ

 • طراحی اپلیکیشن موبایل
  طراحی اپلیکیشن موبایل

  برنامه نویسی اندروید،همگام با استاندارد های روز، مناسب برای تمامی اقشار جامعه و یا نسلهای متفاوت.همه این ویژگی های فنی را با یک استراتژی هدفمند در طراحی اپلیکیشن به خدمت تجارت شما در می آوریم تا شاهد تاثیر بسزای آن دررونق کسب و کار خود باشید.

طراحی نرم افزار موبایل

طراحی نرم افزار موبایل

نوشته شده توسط: Super User 27 آبان 775

اخیرا با توجه به رشد صعودی استفاده از تلفن های همراه هوشمند ( اسمارت فون ) نرم افزار های این نوع دستگاه های ارتباطی اهمیت بیشتری پیدا کرده اند.

تلفن همراه که خود از اصلی ترین وسایل ارتباطی در دنیای امروز به حساب می آید. دارای نرم افزار های ارتباطی و شبکه های اجتماعی :جدیدی شده است که هر کدام می توانند یک رسانه تبلیغاتی مدرن به حساب آیند. سهولت استفاده از این نرم افزار ها که کار را برای تمامی گروه های سنی و تمامی اقشار جامعه راحت تر کرده است باعث شده است که یکی از جذاب ترین رسانه های تبلیغاتی دنیای مدرن به شمار آید.

صاحبان کسب و کار به سرعت و شاید کمی با تاخیر به نرم افزار های موبایل رو آورده اند و انواع و اقسام این نرم افزار ها را در راستای سیاست برندینگ و تبلیغاتی خود آغاز نموده اند. طراحی و برنامه نویسی این نرم افزار ها که در آینده قرار است نماینده آن برند بر روی انواع گوشی های موبایل و تبلت ها باشد از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد. با توجه به نو پا بودن این تکنولوژی و همچنین عدم وجود برنامه نویس اپلیکیشن های تخصص به میزان لازم کیفیت اپلیکیشن های اختصاصی از استاندارد های روز به دور می باشد. گروه اندروید نویس با توجه به سابقه هشت ساله خود در امردیجیتال برندیگ (برندینگ در فضای مجازی ) از سال 1392 وارد بازار طراحی نرم افزار موبایل هوشمند شده است.

 در ادامه به برخی از مزایای این رسانه اشاره شده است

    دسترسی راحت :  دسترسی به این اپلیکیشن بسیار ساده تز از دسترسی به انواع وب سایت های اینترنتی می باشد

    اجرا بدون نیاز به اینترنت : نرم افزار های حرفه ای بدون نیاز به اینترنت نیز قابل استفاده هستند و در این نرم افزار ها حداقل اطلاعات در هنگام نصب بر روی گوشی ذخیره می گردد تا کاربر بدون استفاده از اینترنت نیز بتواند از این نرم افزار استفاده نماید.

    برنامه نویسی استاندارد : استاندارد های برنامه نویسی جهت تولید نرم افزار های موبایل مشخص می باشد. و برنامه نویسان حرفه ای که از اصول بروز استاندارد پیروی می کنند همواره می توانند نرم افزار های با قابلیت های بروز را تولید نمایند و رعایت استاندارد های بروز بهترین متر کیفیت اپلیکیشن برای انواع مدل آن به حساب می آید.

    ضریب نفوذ پذیری این نوع نرم افزار بسیار بالا می باشد و برای انتشار آن میان کاربران میتوانیم از انواع روش های انتقال مانند اینترنت ،پیامک، ایمیل ،  بازار های اپلیکیشن ،  بازار های نصب انبوه اپلیکیشن ،  ارسال انبوه توسط بلوتوث و همچنیی QR استفاده نمود.

    برندینگ :‌نصب اپلیکیشن شما خود باعث شناخته تر شدن برند شما می گردد. به این شکل که با نصب نرم افزار لوگو شرکت شما ما بین سایر نرم افزار های نصب شده بر روی گوشی قرار می گیرد.

    ارتباط مستمر و اطلاع رسانی حرفه ای : طراحی اپلیکیشن اختصاصی، به شما امکان ارسال نوتیفیکیشن بر روی گوشی تلفن های همراه کاربران  و تبلیت آنان را می دهد و از این طریق شما م یتوانید تبلیغات هدفمند و ارتباط مستحکمتری مابین خود و وفاداران به شرکت خود ایجاد نمایید.