#
 • مشاوره کسب و کار آنلاین
  مشاوره کسب و کار آنلاین

  با افتخار آمادگی مشاوره همراه با جلسات دوره ای برای ارتقا ارزش برند و افزایش درآمد شما را داریم. گزارشات فصلی و ارائه راهکار های سازنده جهت گسترش کاربران اپلیکیشن از جمله تلاش های مشاوران شما می باشد.

 • طراحی نرم افزار مدیریت کسب و کار
  طراحی نرم افزار مدیریت کسب و کار

  پیاده‌سازی اختصاصی سیستم‌های مدیریت اطلاعات (همچون CRMها، سیستم‌های b2b و ...) در نسخه‌های وب و موبایل (Android, IOS) تخصص ماست. با ما در این ارتباط مباحثه کنید تا به جادوی مدیریت اطلاعات در بهبود و گسترش کسب و کار ایمان بیاورید.

 • آنالیز و گرافیک حرفه ای
  آنالیز و گرافیک حرفه ای

  از جمله وجه تمایزات گروه اندروید نویس آنالیز و تعریف حرفه ای پروژه شما و همچنین پیاده سازی رابط کاربری توسط گرافیستان حرفه ای متریال دیزاین و بوت استرپ

 • طراحی اپلیکیشن موبایل
  طراحی اپلیکیشن موبایل

  برنامه نویسی اندروید،همگام با استاندارد های روز، مناسب برای تمامی اقشار جامعه و یا نسلهای متفاوت.همه این ویژگی های فنی را با یک استراتژی هدفمند در طراحی اپلیکیشن به خدمت تجارت شما در می آوریم تا شاهد تاثیر بسزای آن دررونق کسب و کار خود باشید.

اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه

اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه

نوشته شده توسط: Super User 27 آبان 775

طراحی اپلیکیشن جهت ارسال پیامک با موبایل می باشد که مناسب برای شرکت هایی که نیاز به استفاده از پنلنرم افزار اندروید ارسال پیامک تلفن همراه خود دارند.

با توجه به نیاز بازار و رشد فوق العاده صعودی استفاده از تبلیت ها گوشی های تلفن هوشمند این نرم افزار اندروید را تولید نموده ایم .

توسط این نرم افزار شما می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را به ساده ترین روش توسط گوشی موبایل خود ارسال فرمایید . این نرم افزار به نرم افزار پنل پیامکی شما متصل می باشد و تمام امکانات شرکتی که پیامک ها را خریداری نموده اید را شامل می شود. شما به راحتی می توانید از وقت های آزاد خود برای امور تبلیغاتی خود استفاده فرمایید.  حتی شما می توانید بدون اتصال به اینترنت اقدام به کار با این نرم افزار نمایید و پیامک های خود را برای ارسال قراردهید تا در اولین فرصت که گوشی شما به اینترنت متصل گردید تمامی پیامک ها ارسال نماید . قابلیت ارسل گروهی بر اساس منطقه جنسیت و .... و تمام امکاناتی که شرکت های نرم افزار ارسال پیامک می دهند را دارد. و همچنین می توانید دلیور شدن هر یک از پیامک ها را جداگانه مشاهده فرمایید.