#
 • مشاوره کسب و کار آنلاین
  مشاوره کسب و کار آنلاین

  با افتخار آمادگی مشاوره همراه با جلسات دوره ای برای ارتقا ارزش برند و افزایش درآمد شما را داریم. گزارشات فصلی و ارائه راهکار های سازنده جهت گسترش کاربران اپلیکیشن از جمله تلاش های مشاوران شما می باشد.

 • طراحی نرم افزار مدیریت کسب و کار
  طراحی نرم افزار مدیریت کسب و کار

  پیاده‌سازی اختصاصی سیستم‌های مدیریت اطلاعات (همچون CRMها، سیستم‌های b2b و ...) در نسخه‌های وب و موبایل (Android, IOS) تخصص ماست. با ما در این ارتباط مباحثه کنید تا به جادوی مدیریت اطلاعات در بهبود و گسترش کسب و کار ایمان بیاورید.

 • آنالیز و گرافیک حرفه ای
  آنالیز و گرافیک حرفه ای

  از جمله وجه تمایزات گروه اندروید نویس آنالیز و تعریف حرفه ای پروژه شما و همچنین پیاده سازی رابط کاربری توسط گرافیستان حرفه ای متریال دیزاین و بوت استرپ

 • طراحی اپلیکیشن موبایل
  طراحی اپلیکیشن موبایل

  برنامه نویسی اندروید،همگام با استاندارد های روز، مناسب برای تمامی اقشار جامعه و یا نسلهای متفاوت.همه این ویژگی های فنی را با یک استراتژی هدفمند در طراحی اپلیکیشن به خدمت تجارت شما در می آوریم تا شاهد تاثیر بسزای آن دررونق کسب و کار خود باشید.

ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن

نوشته شده توسط: Super User 27 آبان 775

طراحی اپلیکیشن تلفن همراه از جمله تخصص های گروه اندروید نویس می باشد. این گروه که نمونه کار های قوی ازجمله همکاری با سازمان نظام پزشکی کشور را رزومه کاری خود دارد.

با خدماتی متفاوت و حرفه ای درخدمت شما می باشد. اندروید نویس با زمان بندی صحیح و اجرا با ظرفیت انجام 7 پروژه همزمان یکی از قدرتمند ترین شرکت های بخش خصوصی در زمینه تولید اپلیکیشن تلفن همراه می باشد. این گروه که تا کنون بیشتر برای سایر شرکت های همکار پروژه های بزرگی را انجام داده است این بار با نام خود برای متقاضیان تولید اپلیکیشن خواهد کرد که باعث کاهش شدید قیمت تمام شده هر اپلیکیشن می گردد.

در اندروید نویس فقط برنامه نویسان نیستند که بر روی پروژه شما کار می کنند . تجربه 8 ساله ما در فضای مجازی باعث شده است سازماندهی حرفه ای برای ساخت اپلیکیشن را در دستور کار خود قرار دهیم . این سازماندهی شامل 4 بخش مختلف می باشد.


بخش اول : آنالیز
در این بخش کل پروژه و بخش های مختلف نرم افزار شما آنالیز و در نهایت شبیه سازی می شود. این بخش بیشترین تعامل را با مشتری دارد. و نیرو های حرفه ای این بخش بصورت مستقل و مجزا از سایر بخش ها فعالیت می کنند.


بخش دوم : گرافیک
اعمال سلیقه و جلب نظر مشتری از لحاظ رنگ بندی پروژه می باشد. اعضا فعال در این بخش از جمله کسانی هستند که یکی از وظایف کاریشون جستجو ، نصب و مشاهده انواع نرم افزار های معتبر در کل جها ن می باشد.


بخش سوم : برنامه نویسی
برنامه نویسی حرفه ای و اصولی وظیفه این گروه خواهد بود. تبدیل آنالیز انجام شده همراه با سلیقه مشتری به نرم افزار موبایل از اصلی ترین وظایف این بخش به شمار می آید.


بخش چهارم : تست

یکی از مهمترین بخش های هر پروژه است که متاسفانه در ایران رسم بر این شده که خود مشتری باید تست را انجام دهد! اندروید نویس بخش مستقل مخصوص پروژه های ساخت اپلیکیشن تعریف نموده است که وظیفه تست نرم افزار موبایل را به عهده خواهند داشت .


گروه اندروید نویس آماده دریافت سفارش شما می باشد با ما تمای بگیرید.
24 79 89 22 -021
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید