#
 • مشاوره کسب و کار آنلاین
  مشاوره کسب و کار آنلاین

  با افتخار آمادگی مشاوره همراه با جلسات دوره ای برای ارتقا ارزش برند و افزایش درآمد شما را داریم. گزارشات فصلی و ارائه راهکار های سازنده جهت گسترش کاربران اپلیکیشن از جمله تلاش های مشاوران شما می باشد.

 • طراحی نرم افزار مدیریت کسب و کار
  طراحی نرم افزار مدیریت کسب و کار

  پیاده‌سازی اختصاصی سیستم‌های مدیریت اطلاعات (همچون CRMها، سیستم‌های b2b و ...) در نسخه‌های وب و موبایل (Android, IOS) تخصص ماست. با ما در این ارتباط مباحثه کنید تا به جادوی مدیریت اطلاعات در بهبود و گسترش کسب و کار ایمان بیاورید.

 • آنالیز و گرافیک حرفه ای
  آنالیز و گرافیک حرفه ای

  از جمله وجه تمایزات گروه اندروید نویس آنالیز و تعریف حرفه ای پروژه شما و همچنین پیاده سازی رابط کاربری توسط گرافیستان حرفه ای متریال دیزاین و بوت استرپ

 • طراحی اپلیکیشن موبایل
  طراحی اپلیکیشن موبایل

  برنامه نویسی اندروید،همگام با استاندارد های روز، مناسب برای تمامی اقشار جامعه و یا نسلهای متفاوت.همه این ویژگی های فنی را با یک استراتژی هدفمند در طراحی اپلیکیشن به خدمت تجارت شما در می آوریم تا شاهد تاثیر بسزای آن دررونق کسب و کار خود باشید.

اپلیکیشن نویس

اپلیکیشن نویس

نوشته شده توسط: Super User 27 آبان 775

از وب سایت جدید شرکت ما دیدن فرمایید، اصطلاح کوزه گر از کوزه شکسته آب می خورد دیگر در مورد ما صدق نمی کند .

وب سایت اندروید نویس رو که چندین سال پیش طراحی کرده بودیم دیگه آنقدر مشغول ساخت اپلیکشن موبایل و طراحی نرم افزار تحت وب مخصوص مشتریان  عزیزمان بودیم که از خودمان نیز غافل شده بودیم. خدا رو شکر بالاخره با توسعه تیم برنامه نویسان شرکت و افزایش نیرو های فنی فرصتی هم برقرار شد تا به سایت خودمان برسیم. دلمان نیامد این سایت رو که اولین و با قدمت ترین سایت تخصصی برنامه نویسی اندروید در ایران بود رو بخواهیم از بین ببریم. تجربه این سالها و قدمت تجارب ما در برنامه نویسی موبایل از افتخارات شرکت می باشد جهت بازدید از سایت اپلیکیشن نویس اینجا کلیک فرمایید.