#
 • مشاوره کسب و کار آنلاین
  مشاوره کسب و کار آنلاین

  با افتخار آمادگی مشاوره همراه با جلسات دوره ای برای ارتقا ارزش برند و افزایش درآمد شما را داریم. گزارشات فصلی و ارائه راهکار های سازنده جهت گسترش کاربران اپلیکیشن از جمله تلاش های مشاوران شما می باشد.

 • طراحی نرم افزار مدیریت کسب و کار
  طراحی نرم افزار مدیریت کسب و کار

  پیاده‌سازی اختصاصی سیستم‌های مدیریت اطلاعات (همچون CRMها، سیستم‌های b2b و ...) در نسخه‌های وب و موبایل (Android, IOS) تخصص ماست. با ما در این ارتباط مباحثه کنید تا به جادوی مدیریت اطلاعات در بهبود و گسترش کسب و کار ایمان بیاورید.

 • آنالیز و گرافیک حرفه ای
  آنالیز و گرافیک حرفه ای

  از جمله وجه تمایزات گروه اندروید نویس آنالیز و تعریف حرفه ای پروژه شما و همچنین پیاده سازی رابط کاربری توسط گرافیستان حرفه ای متریال دیزاین و بوت استرپ

 • طراحی اپلیکیشن موبایل
  طراحی اپلیکیشن موبایل

  برنامه نویسی اندروید،همگام با استاندارد های روز، مناسب برای تمامی اقشار جامعه و یا نسلهای متفاوت.همه این ویژگی های فنی را با یک استراتژی هدفمند در طراحی اپلیکیشن به خدمت تجارت شما در می آوریم تا شاهد تاثیر بسزای آن دررونق کسب و کار خود باشید.

مدیریت کسب و کار اینترنتی

مدیریت کسب و کار اینترنتی

نوشته شده توسط: Super User 23 -2668

۱۰ مورد از مهمترین آيتم های اولیه برای موفقیت کسب و کار اینترنتی چیست؟

۱- بالابردن نصب نرم افزار  : از کلیه دوستان نزدیکان خود بخواهید اپلیکیشن شما را در گوشی خود نصب داشته باشند و از پاک کردن آن خودداری کنند! این کار باعث می شود وقتی افراد به کافه بازار مراجعه می کنند متوجه شوند تعداد زیادی از افراد دیگر این اپلیکیشن را نصب فعال دارند.

۲- بسیار مهم است که با پیگیری از دوستان و نزدیکان خود بخواهید که به اپلیکیشن شما در کافه بازار امتیاز ۵ بدهند و در قسمت نظرات نظری مثبت درج کنند. ! مثلا اگر یک اپلیکیشن تاکسی یاب با ۲۰۰۰ تا راننده آماده به کار دارید از تمامی راننده ها بخواهید نظر مثبتی راجع به اپلیکیشن ثبت کنند . این کار به شدت به پا گیری اپلیکیشن شما کمک خواهد کرد.

۳- از کسانی که نظر مثبت راجع به اپلیکیشن شما منتشر می کنند قدردانی کنید. مثلا با گذاشتن یک جایزه قرعه کشی و یا هدایا تبلیغاتی از آنان قدردانی داشته باشید.

۴- برای رونق کسب و کار خود از کسب و کار های مشابه که موفقیت آنان تاثیر منفی در کار شما ایجاد نمی کند حمایت کنید. مثلا اگر دارای یک اپلیکیشن تاکسی یاب در جزیره کیش هستید با نظر ۵ ستاره و کامنت های مثبت به اپلیکیشن تاکسی یاب کرج می توانید استفاده از این تکنولوژی را بیشتر و بیشتر توسعه دهید.

۵- در کامنت گذاری برای اپلیکیشن های مشابه این نکته را فراموش نکنید که به نقاط قوت مشترک اشاره کنید ! مثلا اینکه این اپلیکیشن رو دوست دارید چون اپلیکیشنی بومی است.

۶- به وب سایت خود ارزش قائل شوید هر جند که سایت شما خیلی عملیاتی نباشد و فقط جنبه معرفی و تبلیغاتی دارد.

۷- بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو ! حتما از یک مشاور SEO برای توسعه و ارتقا رتبه سایت خود در موتور های جستجو استفاده کنید. بهتر است این مشاور از طرف شرکت سازنده سایت شما انتخاب شده باشد.

۸- آدرس شرکت خود و تصاویر شرکت خود را در گوگل ثبت نمایید. تا در صورت جستجو در مورد شرکت شما گوگل آدرس شما را نیز در سمت راست مانیتور ها به اشتراک بگذارد. مثلا اگر شما در گوگل آکاف را جستجو نمایید خواهید دید که اطلاعات تکمیلی شرکت آکاف در سمت راست تصویر نمایش گذاشته می شود.

۹- از موشن گرافیک و فیلم های تبلیغاتی - معرفی در مورد اپلیکیشن خود استفاده نمایید.

۱۰- از کانال های تلگرام و اینستا و تبلیغات در گروه ها برای معرفی اپلیکیشن خود استفاده نمایید.